Hakkında

Aslında her şey yazdığım ufak tefek futbol yazılarımı yayınlayacak bir web sitesi kurma düşüncemle filizlendi. Sonraları, sevdiğim ya da ilgilendiğim bir sürü şeyin ayrıntılarını zaman içinde unuttuğumu fark ederek, bloga sevdiğim şeyleri ve nedenlerimi yazmaya başladım. Başlarda sadece bir iki kategoride yazarken bir süre sonra eskilerim ve yenilerimle birlikte kategorilerim çoğaldı.

Günler geçtikçe, bir sürü yazı için “iyi ki yazmışım” diyorum. Çünkü gerçekten bir sürü ayrıntıyı unutuyorum ve dönüp bakmak, anımsadığım şeyin ne olduğunu kesinlemek ya da birilerine paslamak için blogdaki yazılar kullanıyorum.

kısacası, bir nevi günlük gibi… ya da unutmanın… belki de değişmenin ispatı olarak dönüp baktığım… işime yarayan bir şey…

“Hakkında” üzerine 3 yorum

  1. mali ben bu siteni yeni gördüm. gerçekten çok iyiymiş. yazılar muhteşem. selamlar.

  2. Merhabalar, bir GENÇLERBİRLİĞİ taraftarı olarak yayınlarınızı mümkün mertebe takip etmeğe çalışıyorum. Çokta hoşuma gidiyor.

    Merak ettiğim bir husus var. Sizde zannedersem reklamsız İlhan Cavcav’ın anısına özel üretilen siyah forma var. Bunu nereden temin ettiniz acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Mehmet Ali Çetinkaya