Nestle – Damak – Antep Fıstıklı Beyaz Çikolata (Limited Edition)

Öncelikle çikolatanın zarif kabından başlamakta fayda var. Çünkü sütlü ve beyaz çikolata olarak piyasaya sürülen ve üzerinde, aşağıda açıklayacağım, sihirli “limitli edisyon” ibaresi bulunan çikolataların çok güzel tasarlanmış kapları var. Gerçekten çok başarılılar. Sevdiğim çikolata kaplarının koleksiyonunu yaptığım için hemen arşive ekledim!

İkinci olarak üzerinde “Limited Edition” yazan herhangi bir şeyi görünce heyecanlandığım doğru. 🙂 “Ya biterse” diye geçiyor aklımdan ve hemen sepete ekliyorum. Ama tadım durumunda hislerim biraz karışık çünkü kötü çıkarsa “bu mu yani?” diye kızıyorum ama iyi çıkarsa devamı olmayacağından ötürü üzülüyorum. Saçma bir ruh hali ama yine de denemeye değer. J

Üçüncü olarak da ben bir Antep fıstığı bağımlısıyım. Haliyle hem limitli hem de Antep fıstığı beni benden almaya yetiyor.

Ürüne gelirsek; içerisinde % 12 Antep fıstığı olan beyaz çikolata tabletinin ince olması oldukça güzel bir tercih. Bu sayede fıstığın tadına daha rahat ulaşabiliyorsunuz. Çikolata ile fıstığın uyumu da oldukça leziz. Kısacası bu ürünü çok sevdim.

Bir dip not olarak, Antep fıstığı deyince Damak serisinde yer alan “Baklava” çikolatasını da anımsamakta fayda var. Çünkü tek kelimeyle gerçekten “efsanevi” bir çikolata.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.